Od dawna interesuję się gotowaniem. Sprawia mi to wielką radość. Uwielbiam przygotowywać wyszukane potrawy.
Obecnie studiuję Technologię Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Marzę o tym, aby w przyszłości robić to, co kocham. Nie wyobrażam sobie siebie w pracy, którą bym tylko traktowała jako obowiązek. Na studiach chcę zdobyć jak najwięcej wiedzy, przydatnej podczas tworzenia żywności. Chce poznać tajemnice wszystkich produktów - to, z czego się składają, o ich  właściwościach i stosować moją widzę podczas gotowania.  

Blog Niecodzienne Smakołyki powstał, gdyż chciałam się dzielić z innymi moimi przepisami, odkryciami oraz ciekawostkami. Czasem nasze kubki smakowe potrzebują odmiany. Szukamy przepisów w sieci na coś niezwykłego, coś czego nigdy nie jedliśmy.  Sami boimy się eksperymentować, bo może nie wyjść, nie mamy czasu lub szkoda nam składników. 
Dlatego chcę w prosty sposób dzielić się z Wami moimi przepisami. Będę dążyć do tego, aby mój blog był źródłem świetnych przepisów na rodzinne obiady, przyjęcia, romantyczne kolacje oraz inne wyjątkowe okazje.  

1 komentarz:

 1. Cześć,
  Dołącz do http://BlogBooster.pl . Dzięki temu pozyskasz czytelników i zaczniesz zarabiać na blogu. ZA DARMO.
  Jak to zrobić?
  1. Załóż darmowe konto
  Wystarczy założyć darmowe konto w serwisie i dodać swojego bloga. Jeśli prowadzisz kilka blogów – możesz dodać kilka.
  2. Zacznij pozyskiwać czytelników za darmo
  Promując nasz serwis będziemy jednocześnie promować Twojego bloga. Efekty szybko zobaczysz w Google Analytics. Chciałbyś pozyskać jeszcze więcej czytelników? Skorzystaj z dodatkowych możliwości promocyjnych w ramach serwisu BlogBooster.pl.
  3. Zarabiaj na blogu
  W miarę pozyskiwania klientów przez nasz dział handlowy, będziesz również otrzymywać propozycję udziału w płatnych kampaniach marek, za które otrzymasz wynagrodzenie.
  Z serwisem BlogBooster.pl zbudujesz grono wiernych czytelników i będziesz zarabiać na swojej pasji. Proste, prawda?
  Dołącz do nas – serdecznie zapraszamy.

  PS: Jeśli masz jakieś pytania – napisz do nas na blogbooster@inb-digital.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)